More
  Ana SayfaKültür Ve EğlenceNetflix’in Yeni Filmi Sete Çıktı!

  Netflix’in Yeni Filmi Sete Çıktı!

  Netflix’in Yeni Filmi Nedir? Başrol Oyuncuları Kimlerdir? Ne Zaman Yayınlanacak? 

  Lanistar Medya ve Same Film ile birlikte çekilecek olan “Yolun Açık Olsun” filminde başrolleri Engin Akyürek ve Tolga Sarıtaş üstleniyor. Ödüllü yönetmen Mehmet Ada Öztekin’in yöneteceği filmin çekimleri temmuz ayında başladı. Ağustos ayında tamamlanması beklenen filmin çıkış tarihi ise Kasım veya Aralık 2021 olarak beklenmektedir.

  Engin Akyürek

  Filmin başrol oyuncularından Engin Akyürek, 1981 senesinde Erzincan’da doğmuştur. Ankara Üniversitesi Dil ve Tarih- Coğrafya Fakültesi Tarih bölümü mezunudur. Türkiye’nin Yıldızları adlı programında birinci olmuş  ve oyunculuk kariyerine ilk adımını atmıştır. Programın bitmesiyle birlikte 2004 yılında Gaziantep’te çekilen romantik – komedi türündeki  Yabancı Damat dizisinde Kadir karakterine hayat vermiştir. 2009 yılında Fatmagülün Suçu Ne? dizisinde Kerim karakterine hayat veren ünlü oyuncu Beren Saat ile dizide başrol oyunculuğunu paylaşmıştır. Fatmagülün Suçu Ne? dizisindeki oyunculuğu ile dikkat çeken Engin Akyürek, bu zamana kadar birçok yapımda yer alan Akyürek, en son Sefirin Kızı dizisinde rol almıştır.

  Tolga Sarıtaş

  Netflix dizisinin bir diğer başrol olan Tolga Sarıtaş 30 Mayıs 1991 senesinde İstanbul’da doğmuştur. Aslen Sivaslı olan Tolga Sarıtaş,  en son Arıza dizisinde rol almıştır. daha önce; Söz, Benim Adım Gültepe, Muhteşem Yüzyıl, Kötü Çocuk, Güneşin Kızları gibi ünlü yapımlarda rol almıştır.

   

  En Çok Okunanlar