More
  Ana SayfaGenelHayati İnanç Kimdir?

  Hayati İnanç Kimdir?

  İnsan ruhuna dokunan sözleri ve sohbetleri ile bilinen Hayati İnanç bugün Demet ve Alişan ile Sabah Sabah programına katılarak konuk oldu. Peki, Hayati İnanç kimdir? Hayati İnanç kaç yaşında? Hayati İnanç nereli?

  Bu sabah Hayati İnanç, Demet ve Alişan ile Sabah Sabah programına konuk oldu. İnsan anlaşılmazsa solar, En ciddi kredi anne duasıdır sözleriyle tanınan Hayati İnanç programa çıkmasının ardından merak konusu oldu. İzleyiciler Hayati İnanç’ın yaşam öyküsünü merak etmeye başladılar. Pek çok kişi internet üzerinden  Hayati İnanç kimdir, aslen nerelidir? Hayati İnanç kaç yaşındadır? gibi soruların cevaplarını aramaya başladılar. 1961 yılı Şubat ayında Denizli’nin Çameli ilçesinde doğan İnanç aslında avukattır. İşte Hayati İnanç’ın hayat hikayesi…

  Hayati İnanç Kimdir?

  Hayati İnanç, 1961 yılında Denizli’de dünyaya geldi. İnanç eğitim hayatını 1984 yılında İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nde tamamlamıştır.

  Avukat olan Hayati İnanç, mesleğinin dışında yayıncılık, yöneticilik, denetçilik, öğretmenlik ve sunuculuk yapmıştır. Şu sıralar TRT’de Can Veren Pervaneler programını sunuyor.

  Hayati İnanç’ın Eserleri

  Can Veren Pervaneler

  Can Veren Pervaneler 2

  Can Veren Pervaneler 3

  Can Veren Pervaneler 4

  En Çok Okunanlar