More
  Ana SayfaModa2021 Yaz Modası Hayatımızın Neresinde?

  2021 Yaz Modası Hayatımızın Neresinde?

  2021 Yaz Modasını Sizler İçin Araştırdık. 2021 Yaz Modası Trend Parçaları Nelerdir? Hangi Renkler En Fazla Tercih Ediliyor?

  Gelmiş geçmiş en tuhaf ilkbahar- yaz modasını görüyoruz. Modellerin defileye maskelerle çıktığı izleyicilerin defilelere Zoom üzerinden katıldığı bir seneyi daha geride bırakacağız.

  Monokrom Sadeliği 

  Siyah ve beyaz renklerin tercih edildiği iki  duyguyu da  içinde barındıran, bireylere dönemin duygusunu yansıtan ”Monokrom Büyüsü” trendlerin başında yer alıyor.

   

  Asimetrik Etekler – Bluzlar

  Her zaman düzen, uyum içerisinde kıyafetleri görmek yerine bu sefer de asimetrik kıyafetleri görmeye alışsak iyi ederiz. Etekler, bluzlar gardıroplarımızda asimetrik olarak yer alacak. Düzensizliğin içerisindeki uyumla karşı karşıya geleceğiz.

                                                                   

  Bol Pantolonlar Yaza Damga Vurdu

  2021 yazına bol pantolonlar damga vurdu. Pantolonların üstüne croplar tercih ediliyor. En sık karşılaştığımız kombinlerden biri ise, pantolon üzerine tercih edilen  blazer ceket… Kaval kemiğinde biten salaş görünümlü pantolonlar rahat ayakkabılar ile tercih ediliyor.

   

  İpli Bluzlar 

  Bu yaz en sık karşılaşacağınız ürünlerden biri ipli bluzlar. Kolayca kombinlenebilen herkesin dolabında mutlaka olması gereken bonus parçalardan biri. Genellikle sırt ve karın bölgesinde tercih edilen ipli bluzlar jean ve şortlarla çok fazla kullanılıyor. Elbiselerde, alt ve üst kısmı birbirinden ayırmak için kullanılan ipler adeta grafik etkisi yaratıyor.

   

  Romantik Görünüm Elde Eden Elbiseler

  Yaz ayının olmazsa olmazı uzun elbiseler.  Yerlere kadar uzanan, uçuş uçuş elbiseleri metropollerde ve tatillerde çok sık göreceğiz. Bazen davete katılırken giydiğimiz bazen ise doğum günlerini kutlamak için kullandığımız uzun elbiseleri bu yaz çok görüyoruz.

  Pencere Detaylı Kıyafetler

  Kesilip bırakılmış  kıyafetler çok sık kullanılan parçalardan biri haline geldi. Herkes tarafından sevilmeyen ancak şık görünümü elde etmeyi sağlayan trend parçalar arasında ilk sırada almayı başarıyor.

  Bir Beden Büyük Gömlekler

   

  2021 yazında renkli parçalar çok fazla tercih ediliyor. Yeşiller, sarılar, morlar , pembeler  ve mavileri çok fazla göreceğiz. Kot şortların üstüne oversize gömlekler en fazla görebileceğiniz kombin çeşitlerinden biri.

   

  Korseleri Artık Saklamıyor Gösteriyoruz 

  Korse kullanımını bu yaz kıyafetlerde görüyoruz. Korseler, beli daha ince göstermeyi sağlıyor. Aynı zamanda jeanler ile rahatlıkla kombinlenebiliyor.

  Rahat Ama Şık Görünüyoruz

  Seçtiğimiz parçalar, hem rahat hem de şık görünmemizi sağlıyor. Feminenliğe karşı ters köşe olan star parçalar görüyoruz. Pandemi döneminde evdeki rahatlığımız artık sokakta da  yerini alıyor.

   

   

  En Çok Okunanlar