More
  Ana SayfaEĞİTİM2021 MSÜ Sınavı Ne Zaman? 2021 MSÜ Sınavı Saat Kaçta? MSÜ Sınavı...

  2021 MSÜ Sınavı Ne Zaman? 2021 MSÜ Sınavı Saat Kaçta? MSÜ Sınavı İçin Giriş Yeri Sorgulama

  Milyonlarca gencin heyecanla beklediği Milli Savunma Üniversitesi için yapılacak olan sınav yaklaştı. Sınav hakkında bilgiler ÖSYM tarafından yayınlandıktan sonra sınava girmek için gün sayan öğrenciler 2021 MSÜ Sınavı Ne Zaman? 2021 MSÜ Sınavı Saat Kaçta? MSÜ Sınavı İçin Giriş Yeri Sorgulama gibi soruların cevaplarını aratmaya başladı.

  ÖSYM tarafından yapılacak olan Milli Savunma Üniversitesi Askeri Öğrenci Aday Belirleme Sınavı için ter dökecek olan adaylar sınav zamanını heyecan içinde beklemeye başladı. Aday sınavın saat kaçta olacağını ve sınava giriş yerlerini merak etmeye başladı. İşte 2021 MSÜ Sınavı Ne Zaman? 2021 MSÜ Sınavı Saat Kaçta? MSÜ Sınavı İçin Giriş Yeri Sorgulama sorularının cevapları…

  2021 MSÜ Sınavı Ne Zaman?

  Milli Savunma Üniversitesi Askeri Öğrenci Aday Belirleme Sınavı 4 Nisan Pazar Günü saat 10.15’te başlayacak. Sınav sırasında adaylara 120 soru sorulacak. Soruların cevaplarını ise 135 dakikalık sürelerden cevaplamaları beklenecek. Diğer sınavlarda olduğu gibi saat 10.00’dan sonra giriş yapılmayacak. MSÜ Sınav sonuçları ise ÖSYM takvimine göre 29 Nisan tarihinde açıklanacak.

   

  En Çok Okunanlar