More
  Ana SayfaGÜNDEMBurcu Çağrı Emre Altuğ Arasında Sular Durulmuyor!

  Burcu Çağrı Emre Altuğ Arasında Sular Durulmuyor!

  Bir süredir Burcu Çağrı Emre Altuğ arasında bir aşk dedikodusu ortaya çıkmıştı. Altuğ bu söylentileri soran gazetecilere “Benim o kişi ile bir ilgim yok” demesi üzerine Burcu Çağrı itiraz ederek “Yalancı durumuna düşürüldüm” dedi. 

  Uzun süredir özel hayatı ile gündeme gelmeyen ünlü şarkıcı Emre Altuğ’un kalbini Burcu Çağrı’ya kaptırdığı iddia edilmişti. Burcu Çağrı, sosyal medyadan yaptığı bir paylaşımda Emre Altuğ’u etiketleyerek Serdar Ortaç’ın 2002 yılında çıkardığı ‘Çakra’ albümünden ‘Adam Gibi’ şarkısını eklemişti. Yaşanan bu gelişmeler ikili arasında bir aşk olduğu söylentisini güçlendirdi. 

  Ancak, Ortaköy’de görüntülenen Emre Altuğ’a gazetecilerin Burcu Çağrı’yı sorması üzerine ünlü isim “Benim o kişiyle bir ilgim yok. Çıkan haberler doğru değil” açıklamasını yaptı. 

  Bunun üzerine sinirlenen ve yalancı durumuna düşürüldüğünü ifade eden Burcu Çağrı, bir açıklama yaparak şunları söyledi: “Kırılgan mı sizce? Haksızlık karşısında asla! Tam tersi acımasızdır, çünkü dürüsttür. Arkadan vurmakla, yalan dolanla adam olunmaz. Haksızlığa da boyun eğmez. Sesini çıkartır, susmaz, susmamalı da, susmak ezikliktir. Hakkını aramalısın. Kendini kandırma, karşındakini kandırma, gerçek duygun nerede? Kaçma ondan, hatırla. Sonunda üzülen sen olacaksın. Ben nasıl üzüldüğünü biliyorum…”

  “Hatırla, hatırlamalısın. Çünkü duygun var biliyorum. Bu öyle kolay olmaz, olmayacak. Hatırla, yalansız hatırla, adam gibi hatırla. Sen de çok iyi biliyorsun. Kendi duygundan kaçma, adam gibi hadi gerçek duyguna sahip çık. Ben biliyorum, göster onu. Göstermeye cesaretin var mı? Çık delikanlı gibi, benim gibi, yani sokaktaki köpek kadar gururlu ol, bağır yüzüme. Hadi söyle gerçekleri.”

  Burcu Çağrı Emre Altuğ ile arkadaş ortamında çekilen fotoğraflarını ve beraber isimlerinin bulunduğu uçak biletlerini paylaştı. Çağrı, “Beni tanıyan ve seven yakınlarımın nezdinde yalancı konumuna düşürülmeye çalışıldığım için bu paylaşımı yapma ihtiyacı hissettim” ifadelerini kullandı. 

  Çağrı daha  önce yaptığı bir açıklamada şu sözlere yer vermişti “Dört yıldır birlikteydik. Kimse ilişkimizi yok sayamaz. Bütün çevresi biliyordu. Fakat ayrıldık” 

  En Çok Okunanlar