More
  Ana SayfaGenelAleyna Tilki Retrograde Klibi Yayınlandı Mı?

  Aleyna Tilki Retrograde Klibi Yayınlandı Mı?

  Aleyna Tilki, ilk İngilizce şarkısı ‘Retrograde’i nihayet çıktı. Yeni şakısını tüm dünyanın beğenisine sunan Aleyna Tilki şarkı için çektiği kliple de gündem oldu. Aleyna Tilki Retrograde klibi ve sözleri ile gelecek günlerde tekrar gündem olacağa benziyor. Ayrıca, Aleyna Tilki’nin klipte yaptığı direk dansı da şimdiden çok konuşulanlar arasına girdi. Aleyna Tilki Retrograde klibi yayınlandı mı? sorusu ise merak konusu oldu. 

   2016 yılında çıkardığı ‘Cevapsız Çınlama’ şarkısıyla tanınan Aleyna Tilki, müzik kariyerine emin adımlar atarak devam ediyor. Genç şarkıcının İngilizce şarkısı Retrograde bugün tüm dünyada yayınlandı. Tilki bu şarkı için Warner Music şirketiyle anlaşmıştı.

  Aleyna Tilki, Dua Lipa ile Diplo’nun birlikte hazırladığı şarkıya, yakın zamanda bir klip çekildi. Aleyna Tilki, klipte uzay mekiğinin içinde direk dansı yaptı. Aleyna Tilki’nin hayranları, dans şovuna sosyal medya üzerinden yorum yaparak hayranlıklarını dile getirdiler.

  Aleyna Tilki, şarkısını tüm dünyanın dinleyeceği için çok heyecanlı olduğunu anlattı. Tilki “Heyecandan elim ayağım titriyor. Hayallerim için büyük bir adım attım. Bu daha başlangıç, sadece bir merhaba. 2-3 ay sonra yeni parçalar gelecek” açıklaması yapmıştı.

  Tilki yine açıklamasında şu ifadelere yer vermişti: “Şarkıya uzay mekiğinde klip çektik. Genel yönetmenliğini ben yaptım. Z kuşağını yansıtan bir klip oldu. Mükemmel İngilizce konuşmuyorum ama ana dilim gibi şarkı söylüyorum. Bir yıldır dünyanın en iyi vokal koçu ile çalışıyorum.” Retrograde’i kendi adıma değil, ülkem adına çıkarıyorum. İstiyorum ki, tüm dünya Türk müzisyenlerini tanısın. Sevenlerimin benim için dua etmesini istiyorum. Allah utandırmasın.”

   

   

  En Çok Okunanlar