More
  Ana Sayfa3. SAYFA15 Yaşındaki Elif’e Ne Oldu ?

  15 Yaşındaki Elif’e Ne Oldu ?

  Elif’e Ne Oldu? Arkadaşları Mı Elif’i Öldürdü? Olayın Gerçekleri Neler?

  19.06.2021 tarihinde İstanbul Sultangazi Cebeci Mahallesin’de dört arkadaşın tartışması sonucunda Elif Çakal’ın cansız bedenine ulaşıldı. Elif Çakal’ın arkadaşları tarafından dövüldüğü ve uçuruma itildiği görüntüler gündeme yansıdı.

  Elif Çakal’ın babası, Elif’ in balkondan bakmaktan korktuğunu ve kendini intihar edebilecek bir kız olmadığını  söyledi. Olay esnasında Elif’in dakikalarca dövüldüğü ve dövüldükten  sonra uçurumun kenarından itildiği görüntüler basında yer alıyor.

  Elif’in itilmesinden sonra olay yerinde bulunan 2  erkek arkadaş olay yerini  terk etti. Olay yerinde bulunan ve Elif’i dövdükten sonra iten kız arkadaşları olay yerinde ağlarken bulundu.  Olay esnasında aşağıda  piknik yapan görgü tanığına  gidilmesiyle  Elif Çakal’ın kendisini attığı söylendi.

  Görgü Tanığı ‘’Biz Tecavüz Sandık’’

  Görgü tanığının sesleri duyduğunu ve tecavüz olayı sandığı için müdahalede bulunmak istediğiyle  ilgili açıklamada bulundu.

  Elif Çakal’ın Annesinin Yaptığı Açıklama Görüntüleri Destekledi

  15 yaşındaki Elif’in annesinin yaptığı açıklamada Elif’in  erkek arkadaşının olduğunu ve intihardan bir gün  önce Elif ve erkek arkadaşının  tartıştığını, evine gelerek ‘’seni öldüreceğim’’ sözlerine tanık olduğunu dile getirdi.   Yaşananlardan bir gün sonra intihar haberi aldıklarını söyledi.

  En Çok Okunanlar