More
  Ana SayfaMAGAZİN12 Yıllık ATV Macerası Bitiyor Mu ?

  12 Yıllık ATV Macerası Bitiyor Mu ?

  Müge Anlı Exxen’de Mi Yayın Yapacak? Müge Anlı Acun Ilıcalı İle Mi Anlaştı? 

  Türk sunucu ve gazeteci Müge Anlı 12 yıldır çalıştığı ATV ile yollarını ayırma kararı aldı. Acun Ilıcalı ile anlaştığı iddia edilen Müge Anlı Exxen’de program sunacağıyla ilgili iddialar sosyal medyayı sardı. Geçtiğimiz zamanlarda Müge Anlı’nın sunduğu Tatlı  Sert programı sezon finali yapmıştı. Ancak programın sezon finali yapmadığı direkt olarak final yaptığı ortaya atılan iddialar arasında yer alıyor.  12 yıldır ATV ekranlarında sunuculuk yapan Müge Anlı ortaya çıkardığı cinayet davaları, kaybolma olayları  vb. konularda sert mizacı ile sosyal medyada en sevilen isimlerden biri haline geldi.

  Müge Anlı Seyircileri İkiye Bölündü

  1 Ocak’ta yayın hayatına başlayan Acun Ilıcalı’nın paralı  kanalı Exxen’de yayına devam etmesi bazı izleyiciler tarafından olumlu bakılırken bazı seyirciler tarafından ise olumsuz olarak karşılanmaktadır.

  Müge Anlı’nın Hayatı

  1973 İstanbul doğumlu Müge Anlı, Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi mezunudur. Akademik kariyerine Kadir Has Üniversitesi ile devam eden Müge Anlı, Kadir Has Üniversitesi’nde Hukuk üzerine yüksek lisans yapmıştır. Televizyon ekranlarına Dobra Dobra programı ile başlayan ünlü sunucu bu program ile sunuculuk deneyimi kazandı. 12 yıldır ATV ekranlarında hukuk alanında kazandığı bilgi ve deneyim ile program sunan Müge Anlı program sayesinde çok fazla hedef kitleye sahip oldu. Sosyal medyada en fazla konuşulan isimler arasında yer alıyor.

  En Çok Okunanlar